Google Aplikácie sú pripravené do podnikového prostredia

Google Aplikácie už dávno nie sú len lacným riešením pre malé firmy. Google Aplikácie používajú veľké nadnárodné spoločnosti, ktoré si dobre spočítali, že outsourcovaním poštových služieb k dôveryhodnému cloud providerovi môžu ušetriť milióny.

Medzi najväčších svetových zákazníkov, ktorí používajú technológie Google patria:


Spoločnosť Valeo, francúzsky výrobca automobilových komponent konsolidoval svoje IT prostredie v 197 lokalitách a 27 krajinách a v roku 2009 prešiel na technológiu Google Apps s 30 000 zamestnancami. Týmto krokom nielen drasticky znížil výdaje na vlastnú IT infraštruktúru, ale poskytol svojim zamestnancom moderné nástroje pre spoluprácu.



Holandský obchodný gigant, ktorý prevádzkuje viac ako 2 900 obchodov po celom svete a zastrešuje značky ako Hypernova, Albert, Stop & Shop, Giant Food a iné prešiel v roku 2010 na technológiu Google Apps s viac ako 55 000 zamestnancami.




Spoločnosť Diversey, svetový dodávateľ čistiacej techniky, ktorá patrí medzi Fortune 1000 spoločnosti inovovala a pre svojich viac ako 10 000 zamestancov v 75 lokalitách priniesla moderné komunikačné nástroje.



a veľa ďalších....