Zabudnite na prílohy, zdielajte Google Dokumenty
Webová aplikácia, ktorá vám umožňuje vytvárať dokumenty, tabuľky a prezentácie, na ktorých môžu užívatelia spolupracovať v reálnom čase.


Zdielajte Google Dokumenty
Google Dokumenty môžete jednoducho a bezpečne zdielať s celou firmou, skupinou alebo jednotlivými užívateľmi. Užívatelia môžu na zdielaných dokumentoch spolupracovať súčasne.

Zvýšte produktivitu a spolupracujte online
Google Dokumenty umožňujú spolupracovať na jednom dokumente viacerým užívateľom naraz, čo šetrí čas pri spolupráci viacerých kolegov na jednom dokumente.

Jediná verzia dokumentu
Tú situáciu určite poznáte. Poslali ste piatim kolegom dokument na schválenie a dostali ste päť rôznych verzií a všetky pripomienky musíte teraz zapracovať. Google Dokumenty umožňujú spoluprácu online na tom istom dokumente takže všetci pracujú s aktuálnou verziou dokumentu.

Prístup kedykoľvek a odkiaľkoľvek
Ku Google Dokumentom môžete pristupovať odkiaľkoľvek, či ste v práci, doma alebo na obchodnej ceste. Dokonca i z mobilných zariadení a tabletov. Ste na pracovnej ceste v New Yorku a váš tým od vás potrebuje súrne vstupy do ponuky pre zákazníka? Žiadny problém - stačí vám na to štandardný prehliadač a pripojenie do internetu. Pripojíte sa do zdielaného dokumentu a priamo ho môžete upraviť. Aktuálnu verziu máte stále poruke.