Nehľadajte zbytočne veci, ktoré my už dávno viemeGoogle Aplikácie máme v malíčku a aktívne sa nimi zaoberáme. Našim zákazníkom ponúkame služby online školení, kde vieme na diaľku ukázať a vysvetliť ako používať jednotlivé služby Google a ako z nich dostať maximum.

Pre našich zmluvných zákazníkov INNOVA fér pripravíme akékoľvek školiace materiály, od inštruktážnych videí, až po online webináre vedené inštruktorom, ktorý vám vysvetlí ako používať jednotlivé Google Aplikácie. Pre zadanie požiadavky použite prosím náš HelpDesk.

Všetci naši zmluvní zákazníci INNOVA fér majú výraznú zľavu na naše služby. Kontaktuje nás a radi vám vysvetlíme, ako systém starostlivosti o zákazníka funguje.

Ostatní záujemcovia si môžu vybrať z našich pripravených školení, alebo nás môžu kontaktovať na adrese skolenia@innova.sk a napíšte nám podrobnosti, o aké školenie by ste mali záujem.


NEPREHLIADNITE: Máte otázku ohladne Google Aplikácií? Pošlite ju do nášho verejného fóra na adrese forum.innova.sk a priebežne vám ju zodpovieme.


Ukážkové video zo školenia