S technológiou Google Apps ušetríte viac ako 50% oproti klasickým riešeniam


NOVINKA:
 Kalkulačka nákladov. Porovnajte si náklady na Microsoft Exchange 2010, Microsoft Office 365 a Google Apps


Ak sa chcete zbaviť starého poštového servera alebo drahých dodávateľov IT služieb, ste na správnom mieste. Technológia Google umožňuje podstatne znížiť náklady na IT a v kombinácií s našou špičkovou starostlivosťou o zákazníka získate lepšie riešenie a lepšie služby za nižšiu cenu.


Spoločnosť INDEX NOSLUŠ recruitovala inak a prešla na Google Apps


 Prečítajte si prípadovú štúdiu.
(pre zobrazenie musíte byť prihlásený vo svojom Google účte)Prípadová štúdia z nasadenia technológie Google Apps pre veľkoobchod MAKRO

Pre spoločnosť MAKRO, veľkoobchod s domácimi potrebami, sme úspešne nasadili technológiu Google Apps. Firma MAKRO predtým používala riešenie postavené na platforme Windows Server 2003 a Kerio MailServer. S technológiou Google Apps sme dokázali znížiť náklady nášmu zákazníkovi za poštové a komunikačné služby o viac ako 50% pri poskytnutí oveľa lepších komunikačných služieb pre firmu. V prípade že Vaša firma beží na Kerio MailServer, vyžiadajte si od nás prípadovú štúdiu nižšie alebo nás kontaktujte.


Porovnanie nákladov MS Exchange Server 2007 vs. Google Apps

Táto štúdia porovnáva náklady spojené s prevádzkou vlastného poštového servera postaveného na platforme Windows Server 2003 a Microsoft Exchange Server 2007 na vzorke 100 užívateľov a technológiou Google Apps.

Ak používate Microsoft Exchange vo Vašej firme a zvažujete lepšiu alternatívu, štúdiu si môžete vyžiadať vyplnením formulára alebo nás rovno kontaktujte.

“Zavedením služby Google Apps šetríme nielen finančné prostriedky vo výške viac ako 15 000 EUR ročne, ale dostávame možnosť investovať kapacity IT oddelenia do podpory nášho core-businessu. Vďaka Google Apps sme získali čas, peniaze, ale aj stabilnú platformu pre posun k elektronizácii a modernizácii našich služieb.”

Darina Mokráňová, organizačná riaditeľka spoločnosti INDEX NOSLUŠ"Nasu spolupracu s firmou Innova Apps pri nasadzovani Google apps hodnotim ako velmi dobru. Vsetky kroky veduce k bezproblemovemu pouzivaniu balika sluzieb od Google boli zo strany Innova Apps dobre pripravene. Otazky ktore vznikali pri nastaveni, migracii, alebo skoleni boli rychlo zodpovedane. Vysledkom bol bezproblemovy prechod na Google Apps. Ocenujem aj pomoc pri vytvarani intranetu prostrednictvom google sites. Odporucam firmu Innova Apps ako partnera pre prechod na Google Apps."
Pavol Čech, obchodný riaiteľ spoločnosti MAKRO