Mobilné aplikácie

Vyrábame mobilné aplikácie pre Android i iOS na zakázku a za skvelé ceny! Máme skúsených programátorov, ktorí maju niekoľkoročné skúsenosti s vývojom mobilných aplikácií. V prípade že dopytujete výrobu mobilných aplikácií pre Android alebo iOS, určite nás kontaktujte.

Pri určitých typoch aplikácií vám vieme ušetriť až 40% nákladov oproti konkurencii! Kontakt.

Od zákazníkov očakávame:
 • že máte "aspoň" hrubú predstavu, aké funkcie by mali mobilné aplikácie poskytovať
 • túto predstavu máte spísanú vo funkčnej špecifikácií
 • pri tvorbe tenkých mobilných klientov očakávame detailný popis API a prepojenia na back-end systémy
Toto všetko urýchli analýzu, implementáciu a zníži cenu dodávky. Bez týchto základných podkladov aplikácie nerobíme a ani vám nedáme žiadny cenový a časový odhad.

Posledné realizované Android aplikácie:

 • Shopcity Pre zľavový portál shopcity.sk sme vytvorili mobilnú alikáciu pre Android, ktorá umožňuje prezerať aktuálne zľavy. Aplikácia notifikuje užívateľov o nových vychytávkach pohodlne cez systémové notifikácie.Aplikáciu si môžete stiahnuť z katalógu Android mobilných aplikácií.
  21. 5. 2013, 9:44 zverejnil používateľ INNOVA apps
 • Radio Inside Pre švajčiarske Radio Inside sme kompletne vynovili mobilné aplikácie pre Android i iPhone.Aplikácie okrem klasických funkcií ako streamovanie rádia a zobraznie posledne hraných pesničiek ponúkajú zaujímavé funkcie, pomocou ktorých môžu poslucháči priamo posielať postrehy do rádia.Užívatelia môžu:poslať okamžite nafotené obrázky, alebo obrázky z galérieposlať okamžite natočené video, alebo video z galériea taktiež môžu poslať zvukový záznampriamo do štúdia.Alikácie taktiež umožňujú počúvať krátke hudobné podcasty a čítať lokálne správy.Stiahnite si aplikáciu Radio Inside z katalógu mobilných aplikácií.
  21. 5. 2013, 9:42 zverejnil používateľ INNOVA apps
 • Tvoja Káva Pre spoločnosť ASO VENDING sme vytvorili sadu mobilných aplikácií pre Android i iOS. Požiadavkou zákazníka bolo pokryť všetky mobilné zariadenia, iPhone, iPhone 5, iPad, iPad retina, Android smartfóny i Android tablety.Aplikácie si môžete stiahnuť z katalógu mobilných aplikácií - Tvoja Káva a Tvoja Káva pre Tablet.
  21. 5. 2013, 8:16 zverejnil používateľ INNOVA apps
Zobrazujú sa príspevky 1 - 3 zo stránky 3. Zobraziť ďalšie »

Podstránky (1): Android